Paulina i Dawid
"Z całego serca dziękujemy za tak piękną pamiątkę! Zdjęcia przerosły nasze oczekiwania, są pełne miłości i radości, oglądając je mogliśmy znowu wrócić do tej pięknej chwili jaką był nasz ślub ❤️. Magia! Jesteśmy wzruszeni-uchwyciłeś najpiękniejsze momenty, a zdjęcia są bardzo naturalne ,a o takich właśnie marzyliśmy ❤️. Dziękujemy również ,za tak miłą atmosferę i za to ,ze czuliśmy się mega swobodnie przy Tobie ! 😊 Album SZTOS!!!!!! 😍😍😍"
-----------------------------
Aleksandra i Beniamin
"Mogłabym napisać chyba rozprawkę o tym jak bardzo jesteśmy zadowoleni z pracy Kamila 😃 możemy stwierdzić ze to PROFESJONALISTA !! Nie czuć presji aparatu, pełny luz z Kamila przeszedł tez na nas, a uchwycone zostały chyba wszystkie momenty i to jeszcze w piękny sposób ♥️ Wiedziałam ze zdjęcia będą dobre ale że aż taaaak ??! przerosły nasze oczekiwania zdecydowanie, pomysłowość i niestandardowe ujęcia, oglądając zdjęcia widać każda emocje i to jest piękne. Ale co tu dużo pisać wystarczy spojrzeć na prace Kamila na stronie !! Aaa No i wspomnę o szybkości…dostaliśmy zdjęcia w ekspresowym tempie 💪 Serdecznie polecamy Kamila wszystkim przyszłym nowożeńcom !!! Będziecie zadowoleni"
-----------------------------
Dominika i Rysiek
"Mistrz w swoim fachu! Kamil jest profesjonalistą, tworzy naturalną i przyjazną atmosferę. Jest kreatywnym fotografem. Posiada własne pomysły i wizję ale przede wszystkim jest otwarty na potrzeby i oczekiwania swoich klientów. Codzienne miejsca ujęte w jego kadrach, tworzą wspaniałe krajobrazy a swobodny spacer wyjątkową sesję. Emocje, które Kamil uchwycił na zdjęciach zostaną na zawsze z nami. Dziękujemy za cudowną pamiątkę :) Gorąco polecam!"
-----------------------------
Iza i Paweł
"Fotografia - to nie praca Kamila, to jego PASJA. Dzięki Kamilowi zostały uchwycone przepiękne momenty z naszego dnia. Kamil uwiecznia każdą emocje, co przy późniejszym oglądaniu wywołuje uśmiech na twarzy jak i wzruszenie. Kamila można opisać w dwóch konkretnych słowach MISTRZ I PROFESJONALISTA!"
-----------------------------
Weronika i Rafał
"Kamil to definicja profesjonalizmu. Super kontakt i brak dystansu sprawił, że dzięki jego obecności w tym szczególnym dniu nie odczuliśmy żadnej tremy (przed i w trakcie ślubu). Uchwycone wszystkie najlepsze momenty pomimo tego, iż podczas robienia zdjęć (na weselu) można było odczuć że nie ma żadnego fotografa - o to chodzi! Kamil ma bardzo dużo pomysłów ale chętnie też spełni Wasze prośby. A zdjęcia ? Przepiękne! Bardzo często wracamy do fizycznego albumu jakże i wersji elektronicznej. Z całego serca polecamy ! Dziękujemy."
-----------------------------
Anna i Maciej
"Jeżeli szukasz fotografa, to właśnie ten! Profesjonalizm pod każdym względem. Atmosfera podczas sesji bardzo luźna. Podczas uroczystości uchwycona każda najważniejsza chwila. A zdjęcia.. Te ujęcia, robione niby od niechcenia a każde dopracowane do perfekcji. Jakość zarówno zdjęć jak i otrzymanych albumów perfekcyjna!"
-----------------------------
Beata i Adrian
"Los czasem potrafi postawić na drodze fantastyczne osoby. I tak właśnie było w naszym przypadku. Przeogromnie się cieszymy, że Kamil mógł być fotografem w tak ważnym dla nas dniu. Zdjęcia są cudowne i magiczne! Kamil potrafi uchwycić taki moment na zdjęciu, że ludzkie oko nie zdąży tego dostrzec. Wisienką na torcie jest również charakter Kamila. Miły, sympatyczny i uśmiechnięty. Sypnie dobrą radą, wytłumaczy co trzeba i ustawi do zdjęć. Bardzo polecamy wszystkim przyszłym parom młodym. I jeszcze raz dziękujemy! ❤️ B&A"
-----------------------------
Paulina i Piotr
"Rewelacyjny fotograf!!! Z czystym sumieniem i przyjemnością chcemy polecić współpracę oraz fotografie Kamila :) Przyszłym zastanawiającym się osobom rekomendujemy żeby decydować się bez dłuższych zastanowień, dopóki jest wolny termin, bo na pewno nie będziecie żałować - my nie żałujemy, a wręcz bardzo się cieszymy, że to właśnie Kamila obdarzyliśmy zaufaniem i to on w magiczny sposób nasz wyjątkowy dzień Ślubu - jeden z najważniejszych dni w życiu, uwiecznił na przepięknych fotografiach. Kamil ma niezwykłe wyczucie artystyczne, zawsze znajduje się w odpowiednich momentach z odpowiednią perspektywą, dzięki czemu nic mu nie umknie i wszystkie momenty idealnie uchwyci :) Bardzo polecamy też współpracę z Kamilem, ponieważ to fajna osoba, z fajnymi pomysłami z którą mile się współpracuje, a przede wszystkim Kamil pracuje z pełnym zaangażowaniem, profesjonalizmem zawsze przy młodej parze, dzięki czemu klimat ślubu i wesela wraz ze wszystkimi momentami jest uwieczniony i oddany na zdjęciach. Oglądając fotografie Kamila z naszego wesela czujemy się w centrum danych zdarzeń i to jest ekstra, a nie zza pleców innych osób czy z pod ścian."
-----------------------------
Back to Top